Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kolísá velikost disku C

Dobrý den.
Jak je to možné? Mám rozdělený disk na C (systém) a D (svoje dokumenty), mam windows 7 a volné místo na C bylo asi před týdnem 10 GB a každý den se zmenšovalo a teď je volné místo 50 GB takže samo narostlo.. Nemůže to být vir? Test jsem dělal v Avastu a Spybotu a nic nenašel..

Tak sa po aktualizacii trebars spustilo upratovanie po instalacii nejakeho SP1 apod.
Body obnoveni ked sa vytvara novy tak sa stare mozu automaticky aj zmazat.
Apod.

Ked si vypnes body obnoveni, tak ti nebude nic kolisat o GB (ked odhliadnem od swap, ktory si tiez mozes nastavit rucne)