Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus notebooky - spolehlivost

Ahojte, Acer mi vratil penize za vecne opravovany notebook. Potrebuji vybrat neco jineho do 29t vc dph.
Vybral jsem Asusa tento model : Asus A6JE-AP015 T5500 2x512/100/15,4"WXGA/DVDRW/noOS
http://194.228.220.120/new/default.asp?mtc=0&cls=st oitem&stiid=24504
Chtel jsem puvodne IBM-thinkpad ale za tu cenu nejsou sirokouhle.
Jakou mate zkusenost z Asusy? Do aceru jiz z vlastnich zkusenosti nejdu (mame asi 20ks na firme), s jejich recepcni si uz mohu zacit tykat :)

Nazdar, moja skúsenosť s Asusom je zlá:
http://pc.poradna.net/question/view/74888-reklamaci a-notebooku

Ten nový Asus čo nám vymenili za vadný kus zase robí šarapatu. Mrzne pri kopírovaní väčšieho množstva dát na externý USB disk a niekedy pri napaľovaní. Pri kopírovaní na flash disk ide dobre. Išiel znovu na reklamáciu. Lenže zvažujeme radšej vrátenie peňazí a potom kúpu NTB kvalitnejšieho prevedenia alebo snáď inú značku. Kvalita možno závisí nielen od značky,ale aj model od modelu. Predpokladám, že aj lacný model od IBM nebude asi 100% kvalita.

Tak mam ten A6J. Zatim me 2x nasral, pri odpojeni napajeni se rozsypal disp, pritom dle led disku jel dal. Stalo se mi to i podruhy behem bezneho provozu na baterie. Podezrivam tu jejich utility Power4 Gear, tak jsem ju vyrazil a cekam co ted.
Jinak bych rekl ze je to tak podobna plastova kategorie jak Acer :), jenze Acer mi nikdy neproved toto jiz po jednom dni provozu ::)
K notasu je zarucni karta ktera se musi registrovat na jejich webu, jenze ja to tam nemuze nikde najit - volam tedy na linku do Ostravy a tam mi primitivni system ted v pondeli v 10h rekl ze volam mimo pracovni dobu¨]:)3-[
Nevite jak je to s tou registraci ? Diky.