Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ntb se sám vypíná a zapíná

Chci se zeptat. Notebook se mi někdy sám z ničeho nic dá do režimu spánku, pak zas naběhne, a takhle se to treba nekolikrat opakuje. Dneska se mi uplne vypnul a zase zapnul. Nevite, cim by to mohlo byt? Nedělám nic kdyz se to stane (hry, internet, hudba, video). Stane se to i kdyz mam jen plochu.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Skus vo Win v ovl.panely energia nastavit v energetickom plane ze pri zmacknuti powerbuttonu a sleep buttonu apod nech nerobi nic. Nejaka zmena? Ak ne tak je to nejaky HW problem. Skusit vybrat nabijacku aj baterku na 3minuty, ale skor to je nejaky blby spoj kdesi v HW.