Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seknutie kazdej hry

Pred dvoma tyzdnami som si spravil upgrade PC. Kupil som HDD WD Black 1000GB 64MB cache Graficku kartu Nvidia ASUS GTX750TI-OC-2GD5 a RAMky Kingston 8GB KIT DDR3 2133MHz CL11 HyperX XMP Predator Series. nainstaloval som si hru zapol ju a po nejakom case mi sekla. Obraz sa sekol, Zvuk z hry sa mi opakoval 2 sekundy v slucke ale kurzorom som hybat vedel. Skusil som Update BIOSu a nastavil default nepomohlo. Skusil som check HDD vsetky sektory su v pohode. Graficka ma nainstalovane najnovsie ovladace a furt neviem najst problem. Tak ze to skusim tu ci sa nenajde clovek ktory bude vediet kde moze byt chyba popripade clovek ktory mal takyto isty problem a bude vediet poradit.

za vestky reakcie vopred dakujem.

Grafika:Nvidia ASUS GTX750TI-OC-2GD5
HDD:WD Black 1000GB 64MB
CPU:Intel I7 2600K 3,40GHz
MB:asus p8p67 pro
RAM:Kingston 8GB KIT DDR3 2133MHz CL11 HyperX XMP Predator Series

Zistil som ze grafickou to mozno nebudel ale skor to bude problem s HDD lebo marvell mi pri spusteni PC ukazuje ze nevie Detekova HDD ale nabootovat ho vie aj v BIOSe mi ho ukaze takze je zas mozne ze bude problem aj s MB a SATA vstupom. Budem musiet skusit kartu aj HDD na inom pocitaci podla toho viem najlepsie zistit kde je problem