Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Galaxy Note 3 sekající hry

Zdravim mám problém na novim telefonu se mi sekají veškerý všechny hry co to může být za problém? děkuju jinak nabídka menu to jde svižně ale jen u her a někdy u filmu díky za rady :), přitom jsem kdysi měl Lenovo jen s 1 Gb operační paměti a hry natom jeli líp než na tutom a to byl oohoodně slabší telefon, Gta vice city mi tam jelo maximálně plynule ale u Notu vidim že je i to fps divný a neustále záškuby, nevim podle toho co jsem četl v mnoha recenzí bylo psáno že telefon nemá mít žádný problémy s hrama a to ani s těma nejnáročnějšíma ale problém je že se mi sekaj i ty nejmín náročný hry, nevim třeba pomůže tovární nastavení?

S jakym Androidem jsi ho koupil?

Oni ti debilove v Google se u Andoidu 5.0 Lollipop rozhodli v defaultnim stavu prodavat telefon sifrovany, vsichni ostatni to samozrejme prejali, jenze HW na to neni pripraven a lidem se zadrhava telefon i tam kde by to jinak neprichazelo v uvahu, procesory jsou silne dost. Takze pokud je to tento problem, tak jedine customROM, jako treba CyanogenMod nebo downgrade na Android 4.4.

Jinak nevim, jedine pak to tovarni nastaveni.

Otazka je, jestli sis s tou hrou (pises zes stahnul, predpokladam tedy cracklou verzi) nenainstaloval i nejakou pridanou hodnotu :-) Zkus to tovarni nastaveni, at se dostaneme dal. Nefunkcnost nebo cukani her neni ale duvod k reklamaci. Spis bych zkusil nejake benchmarky s porovnanim, napr Antutu. Pokud se budou hodnoty vyrazne lisit i po tovarnim nastaveni, tak reklamace

Myslím, že šifrování by nemělo mít až takový vliv, tyhle hry jedou v pohodě i v úsporném režimu dobře. Android 5.0 se vyskytuje zatím jen u Vodafonu, ale jestli se s ním už i prodává, to nevím. Ještě to může být polská šedivka. Koupils ho nový nebo z druhé ruky? Nevím jak je na tom Cyanogenmod teď, ale na Note2 byly problémy s S-Penem.
Taky ti může na pozadí běžet spousta nepotřebných aplikací (většinou uživatelem nainstalovaných tunítek)a služeb... odinstalovat, zakázat. Když nepomůže tovární nastavení, tak (pokud nechceš přijít o záruku) přehrát oficiální 4.4.2 nebo 5.0 v Odinu.

Málo čteš poradnu,vím že telefony nejsou na hry,ale dotazů na polofunkční Samsungy tu převládají. Nevěřím,že by tazatelé lhali. Povětšinou na žádném telefonu s malou RAM a s hodně jakýchsi her skončí sekáním systému. Jen čekám dotaz typu : poraďte herní telefon.

Poradnu ctu denne, odebiram ji jako rss. Pokud si nekdo koupi "light" verzi jakehokoliv telefonu, musi pocitat s urcitymi kompromisy co se tyce vybavy, spravy systemu a pameti, kvality. To same se tyka ruznych ukuchtenych custom rom, jen malo je jich "temer dokonalych". Osobne jsem se vzdy rad vracel k oficialnim rom. Asi proto, ze kupuji vybavu kde nemusim nejaky rok resit vybavu nebo vykon. A nemel jsem nikdy se Samsungy problem. To,ze se spousta lidi neumi k telefonu jako hardwaru chovat a potazmo i zasranim systemu srackama zpomalovat system neresim. Kazdeho vec, cim kdo zachazi, tim take schazi...