Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Názor na herní sestavu

Ahoj, co říkáte na tuto sestavu :http://www.czc.cz/acer-predator-g3-605-cerna/16873 2/produkt ?
Mně za tu cenu přijde dobrá ALE neuvádějí zdroj ! Vy asi nevíte jaký je tam zdroj co?
Prosím o zhodnocení počítače - nenabízejte mi prosim vlastní alternativy, o to si případně požádam, pokud se shodneme, že tam je špatný zdroj.

Co se týká ceny - přijde mi akorát, pokud neušetřili na tom zdroji.

Nelíbí a to i z ohledem pro neuvedení desky, zdroje a ani té ceny.

Jo a navíc už se ptáš asi potřetí a pokaždé zakládáš nový dotaz, pokud si myslíš, že každý týden někde něco vyšťouráš, tak věz že brzy zapláčeš.
(ta pohádka o vlkovi a pastýři stále platí)

Když tomu někdo nerozumí, tak si prostě zadá co chce a slušný návrh dostane.
A myslím, že v minulých dotazech jsi dostal odpovídající odpovědi.
(když je najdu já, tak nevím proč ty ne)
Vůbec nejde o obtěžování, nýbrž většinou o nekonečné seriály které jen ubírají čas lidem kteří se snaží poradit.
(ne každý si pamatuje, že už vlastně byl dotaz zodpovězen a vymýšlí kolo znovu a znovu)

Mě tento Acer zaujal, tak mě zajímal Váš pohled.
Příští dotaz, který založim, bude již poslední. V něm napíšu co chci a nechám si tu něco sestavit.
Toto byla poslední zkouška, jestli vzít již sestavený. Děkuji za trpělivost a příště napíšu poslední vážný téma.