Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nokia 8800

Dobry den. Kamarad mi prinesl Nokii 8800 abych si ji nechal. Telefon slapal skoro rok bez problemu. Vcera jsem jej sundal z nabijecky a on se sam vypnul a uz nechce naskocit a na pc take ani neskytne. Nevite cim to muze byt?
Koupil jsem i novou baterii. Dekuji.

Na nabíjení to reaguje? Nebo totál mrtvo? I se starou baterií? Jestli je to úplně mrtvé, tak to asi zdechlo. Škoda, je to pěkný telefon; keců výše bych si nevšímal. Zkusil bych servis, můžou to třeba připojit nějakým spešl kabelem. Nebo to nechat nějaký čas bez baterky a zkusit zapnout.
Mám doma 9210, když jsem jí koupil (za kilo, asi) tak to nebralo simkartu. No a po roce jsem to vytáhl, nabil, dal do toho sim pohoda, plně funkční :-)