Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem disk a notebook

ahoj koupila jsem si ASUS EeeBook X205TA velikost disku má být 32GB ale když kliknu na tento počítač je tam je jeden disk na kterém je umístěn operační system a ten má 20GB takže chci vědět kde najdu ten zbytek?

no už jsem přišla na to že ten zbytek byl schovanej ve správě disků ale je u něho napsané oddíl pro obnovení a já nemůžu přijít na to jak udělat abych ho mohla používat (operační systém jsem už samozřejmě měla předinstalovaný)