Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde vyhledávaní v nabídce Start

Přestalo mi fungovat vyhledávací pole "Prohledat programy a soubory" v nabídce start. Když tam něco napíšu tak mi to nic nenajde. Když kliknu na lupu, vyskočí mi tabulka ve které je napsáno: Systém Windows nemá přístup k určenému zařízení. K přístupu k položce nemáte pravděpodobně patřičné oprávnění. Nevíte někdo co s tím je? Nic jsem s PC nedělal, prostě to přestalo vyhledávat. Mám Windows 7

Ten príkaz myslíš sfc /scannow ?
Ten napíšeš až do toho čierneho okna, ktoré sa Ti podarilo otvoriť príkazom cmd...
Lenže, aby Ti to fungovalo, musíš to čierne okno otvoriť príkazom cmd s oprávneniami administrátora.
Čiže napíš cmd a namiesto potvrdenia klávesou Enter stlač predtým a drž súčasne klávesu Ctrl a klávesu Shift. Za stáleho držania tých 2 kláves buchni do Enteru.
Vyskočí okno "Kontrola používateľských kont".

Pochopil ???