Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem [RADA] UPGRADE PC

Zdravim,

potreboval by som poradit, dlhsie som rozmyslal nad riesenim ci kupa noveho pc alebo len upgrade ale stale sa neviem rozhodnut.

Momentalne mam tento PC:

Processor: 2,80 gigahertz Intel Core i5 760
MotherBoard: ASUSTeK Computer INC. P7P55D EVO Rev 1.xx
Ram: 4GB 1333Mhz
Grafika : NVIDIA GeForce GTX 460
Harddisk: 1 TB
Monitor : Samsung SyncMaster [Monitor] (24,0"vis, s/n 0003H9AZ903020

Taktiez vela cestujem a niekedy chcem vypnut tym ze si sem tam nieco zahram co sa tyka aj novych hier. Preto by som chcel zriesit asi aj inu skrinu momentalne mam strasne velku a rozmyslal som nad Mini Towerou. Nebol by problem tam pohadzat komponentny zo stareho PC do novej skrine?

Vopred dakujem za rady Smile

s1156 = pokud budeš kupovat 4GB modul, tak tento musí být v provedení Dual Rank, nebo to nebude fungovat.
Pokud chceš poradit vhodnou grafiku, tak také záleží na tom, jaký máš v sestavě zdroj. Uveď jeho přesný typ, obecný údaj ve stylu "zdroj 500W" je nedostačující.