Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém se spouštěním programu s admin právy ve Win 8.1

Ahoj,
mám problém s úlohou v plánovači úloh, která má po přihlášení uživatele spustit program s nejvyššími právy (konkrétně MSI Afterburner), problém je, že se po nějakém čase přestane provádět, ve Win 7 sem to tak roky měl bez problémů, ale ve Win 8.1 se občas stane, že se program nespustí vůbec i když je úloha nakonfigurovaná správně. Ještě sem si všiml, že se úloha "rozdvojila" a tvaří se že funguje ale nic musím program spouštět ručně, jinak UAC se mi nechce vypínat, proto tohle řešení, je to nějaký bug nebo nevíte kde je chyba?
Dík za každou radu

myslím, že to celkem zvyšuje zabezpečení systému, mám lepší kontrolu nad tím co a kam kterej program si dovolí zapisovat (registr, win), takže nějaký malware moc nemá šanci, pokud mu to nepovolím

a jinak mě to jelo dobře ale asi tak mesíc, po nějakých aktualizacích systému už to nejede korektně, bohužel už nevím po kterých a jestli za to můžou ty aktualizace to taky netuším

když úlohu vytvořím znovu tak funguje asi 2 dny a šlus program se přestane spouštět

jak se to vezme- asinvoker je přepínač určující systému, že se má program spustit s nejvyšší možnou sestavou co je. vypalovátko to na běžné sestavě nepotřebuje, potřeboval by to, kdyby to nenapsal debil, při pálení ve win složkách, ale to by se uac asi ozval.

manifest je textový soubor.

nevím nejede mi to vůbec píše, že chybí mfc90.dll, edituju exe v Resource Tuner

jako nevím jak to udělat jestli stačí skip uac, ale potřebuji aby se to spouštělo hned při načítaní win, kdy nabíhají aplikace po spuštění, používám ten program k regulaci ventilátorů na grafice, tak aby se to spustilo automaticky

po nějakém čase přestane provádět

a ked ho spustis rucne a potvrdis UAC tak neprestane provadet? Ptz skor si myslim ze to nema nic spolocne s UAC a bude to stejne prestavat provadet aj ked to spustis rucne. (lebo napr. je niekde problem v tom programe alebo nejake kolizie s niecim inym na rozhraniach ktore to pouziva apod)

jo no taky sem se divil, ale zvláštní sem se teď díval do plánovače úloh a už tam je služba MSIAfterburner vytvořená se vším všudy? a nevím co tam dělá když sem ji mazal asi se vytvořila při spuštění programu, to je pro mě novinka, že se vložila automaticky já ji vždycky vytvářel ručně a pak se divím, že tam je 2x

stejně nefunguje, a nevím co se tomu programu stalo, že si tam vytváří pořád nefunkční úlohu na obejití uac, když vytvořím svoji tak funguje tak den ale pak se ty dvě úlohy začnou hadat a konec, tak bych to viděl já :-D, řekl bych že zas nějaký update, ale aktualizace programu mám zakázané

už je to asi OK, prošel jsem si tu úlohu vytvořenou programem a byla špatná aktivační událost cesta k programu sice seděla ale byl tam parametr /s se kterým ta úloha nefungovala, takže snad se nebude přepisovat (asi jen když program spustím ručně se vytváří úloha znovu), jinak pěkná pohádka :-D díky všem za rady značím vyřešeno