Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení dvou PC s proxy

Zdravim.
Mam doma kabelem propojený dva PC (LAN). První PC má dvě síťovky, jednu na internet (WiFi) a druhou na propojení s tim druhym PC. Aby mi šel internet i ve druhym PC, nainstaloval jsem si na 1PC jednoduchej proxy server. Přes něj se mi připojuje 2PC na internet. A právě tady je jádro problému. Na 2PC mi nefunguje stahování aktualizací pro Windows, ani synchronizace hodin z internetu. Jinak všechno běží, protože sem to nastavil, aby se to připojovalo přes ten proxy (např. IE, AVG, Spybot...). Přitom když udělam sdílení internetu v 1PC (aby se 2PC nepřipojoval přes ten proxy), tak všechno jede. De mi o to, jak mam nastavit, aby se mi ty aktualizace pro windows stahovali přes proxy.
Díky všem.

zcela logicky máš problém v té proxy, která nejspíš blokuje/neumí vše mimo standardní http komunikace. Bohužel jsi nenapsal o jakou proxy se jedná, tudíž ti není konkrétnější rady ani pomoci.

P.S.: jinak řešení které jsi zvolil, je dle mého soukr. názoru to nejhorší možné.