Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mi počítač

Ahoj dnes jsem si chtěl zapnout svůj počítač a ejhle, nic se nedělo jen začaly brutálně hučet ventilátory. Nesvítí mi jediná kontrolka, ale když zkusím vysunout mechaniku tak to jde ale to je asi nepodstatná informace. Netušíte někdo co by mohlo být špatně jaká součástka. Ne naběhne vůbec nic jen se točí ventilátory kontrolky nesvítěj monitor bez reakcí ani se nerozsvítí.
Díky za jakékoliv rady.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

To může dělat úplně cokoliv. Osobně v těchto případech zkouším nejdříve jiný napájecí zdroj.
Jinak můžeš zkusit očesat PC na minimální konfiguraci, tedy vše odpojit a nechat jen základní desku s CPU a RAM. Pokud nemáš integrovanou grafickou kartu, tak i tu.

Ano provedl jsem CMOS reset a stále nefunguje, vyjmul jsem grafiku, stále nic, normálně na tlačítko zapnutí ten PC nereaguje ale po restartu CMOS se rozběhl ale displej nešel,(display je funkční na 100%. Jinak se tedy nesmyslně točí ventilátory pc hučí a chrčí ale to je vše. Po restartu cmos zkoušel jsem asi 3x to začalo nabíhat ale jinak to začne nabíhat jak kdy :(. Na te zákl desce svítí zelená ledka (někdo tu psal že to signalizuje že je funkční), Ale to není podle mně tak jisté. A zdroj to je asi větší pravděpodobnost.