Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při zapnutí Notebooku mám občas ihned 40% - 80% využití RAM (8GB RAM) Je téměř nový. Nevíte čím by t

Jedná se o Notebook: http://www.czc.cz/msi-ge70-2pl-412cz-apache-cernoc ervena/161080/produkt
Zmizí to jedině tak když ho vypnu přes tlačítko na ntb POWER a poté zapnu. Přes START A VYPNOUT to po zapnutí je stále stejné. Notebook je potom šíleně pomalej.

Děkuju předem za rady a názory.

Ak si ty sam nepreinstalovaval Windows tak taketo vecy robievaju programy od vyrobcov na zrychlenie a ladenie systemu a tak. Ma to kazdy vyrobca ci uz je to Asus, Dell, Lenovo Msi alebo Acer...
Tak si pekne pozry ake programi sa ti spustaju PRI SPUSTENI Windowsu a povypinaj vsetky tam.
Alebo mas mozno virus skus preskenovat system tymto: mbam
------
Mimochodom odkedy ti toto robieva ? Lebo ak od novoty ked si ho kupil tak to bude asi neakym programom od MSI... ak ti to robi teraz niekedy tak si si nieco nainstaloval sam neaky Ultr, Turbo Booster a podobnu kravinu...