Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sapphire Dual-X R9 270X

Môžete mi prosím odpovedať na jednu z mojich hlúpych otázok? Keď som kúpil počítač, dal som si do neho inštalovať grafickú kartu Sapphire Dual-X R9 270X ale pri detekcii hardwaru som zistil že program od AMD mi píše grafickú kartu AMD Radeon R9 200 SERIES.N Je to normálne alebo ma obchodník ošulil?

To je uplne normalne ja mam tiez AMD 7870 a vypisuje mi ze mam AMD 7800 series.
Ak by si vedel po Anglicky tak zistis ze SERIES znamena v preklade SERIA. U kazdeho co som skladal PC sa to ukazuje tak ci mas naisnntalovane ovladace od vyrobcu alebo priam z AMD Je tu uplne normalne.