Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace windows 7 - už nevím jak dál

Zdravím,

instaluji W7 na nové PC a už nevím kam dál, prostě nic nefunguje.

Deska:
GIGABYTE GA-H97M-D3H

SSD:
Samsung 850 EVO 120GB (MZ-75E120B)

Instaluji z USB 3.0 - Kingston HyperX Fury 16GB

Zkoušel jsem 2 programy na přípravu flashky pro bootování (Windows 7 USB DVD Download Tool, Yumi).

- flashku mám v USB 2.0 portu
- bios mám nastavený tak, že primární pořádní je vždy SSD a až pak flashka.
- mám vypnutý fast boot
- u SATA jsem zkoušel jak AHCI, tak IDE mod
- disk mám napojen na desce do SATA 0 portu

Defacto jsem splnil to co je v tom návodu (http://www.pepak.net/software/windows-7/windows-7- instalacni-program-nemohl-vytvorit-novy-systemovy- oddil-nebo-najit-existujici-systemovy-oddil/)

a ještě zkoušel ty "triky" z vyndávaním flashky co píšou lidi v komentářích... prostě nic nezabírá. Přehlédl jsem něco nebo budu fakt muset zajít do obchodu a koupit si kvůli tomu 2.0 flashku? :-/

Předem díky za pomoc.

Stewjný problém i řešení při instalaci Windows 10 a Lenovu T450 ... první se mi podařil ještě z 32GB 3.0 ale druhý zaboha ne a ne, tak sem vyštrachal starou 2.0 a z ní to samé ISO šlo bez problémů. A to jsem vyzkoušel všechny tipy (boot order, zakázání usb 3.0 v Biosu etc.)