Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zdroj k mITX

Zdravím mám tu MB mITX www.alza.cz chci si udělat MMC k Tv jenže nevím co za zdroj mám tu SS-400W jenže ten je asi zbytečně moc silnej ale vyhazovat peníze za novej se mě moc nechce na Aukru maj za necelý 200kč EC 250W jenže to je šrot ovšem k takovéto MB by moch stačit ne?Nebo tam dát raději ten SS?aukro.cz

• Bez PCIe karty? Maximalni spotreba i s 2x "SO-DIMM" bude okolo 100W v max zatezi, ale s EUROcase, nebo vse co zacina slovem EURO, bych nenapajel nic...(s principu)
TiP Pouzij, nebo zakup spis zdroj "mini-itx" <150W>, skoda zabirat mista s ATX zdrojem, v pripade ze delas micro masininku :-)
[img=http://www.explodewebinfo.com.br/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/f/o/fonte_mini-itx_150w_real_24p_k-mex_pd-150rlf.jpg]http://www.explodewebinfo.com.br/media/catalog/pro duct/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e9 5/f/o/fonte_mini-itx_150w_real_24p_k-mex_pd-150rlf .jpg[/img]

• Tak ale potom zalezi, jak ma byt finalni kousek velkej, jestli na stul ci pod televizi, bych mozna i pouzil napajeni viz. Mif, coz neni vubec spatny napad, bys to napajel jak NTB =)
(jestli jses sikovnej, coz verim ze ano, by jsi k té zakladni desce mohl udelat vlastni krabicku z plexy skla) :-)

No mě napadlo že bych udělal krabičku jenom na MB a zdroj by byl mimo tj schovanej za skříňkou kabely má docela dlouhý ,když bych ten zdroj dal pod MB tak to bude dost vysoký ,když vedle tak pro změnu dlouhý jak prase ,sem to chtěl narvat do nějaký krabice od DVD apod co dosloužili,peníze se mě do tohoto vrážet nechce tu MB mám komplet s 2GB RAM za 800.Tak díky všem za názory na ten EC se vykašlu pořeším to nějak s tím SS.

• Prakticky pres usb ( v tvém pripade dostacujici 2.0) muzes zapojit externe co chces, at DVD, nebo USB klic, HDD, 2Gb RAM jsou idealni ve vyuziti multymedia, kde by jsem se zameril prave na velikost produktu a pouzil bych ten "picoPSU" co se ceny tyce, chce to trosku hledat po wanu.
• Celé by to bylo nenapadné zarizeni v krabicce, coz s ATX zdrojem neudelas..