Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automatícká oprava - počítač se nespustil správně

Ahoj přátele dnes ráno jsem si zapnul notebook a náhle mi tam skočilo AUTOMATICKÁ OPRAVA - počítač se nespustil správně a pak tam jsou určité možnosti. Obnovení nejde, protože to píše, že tam není žádný bod obnovy. Oprava taky nejde, furt stejný výsledek. Notebook mám z druhé ruky, tak k tomu nemám ani žádné CD / DVD na obnovu. Poraďte prosím. Myslíte že kdybych někde sehnal CD / DVD na obnovu, že by to šlo. A co o data, fotky atd... který tam byli, na ty už asi můžu zapomenout co? Za jakoukoliv radu pro chod notebooku budu velice vděčný.
Změna předmětu, původně: AUTOMATICKÁ OPRAVA (karel)

Neuvádíš typ NTB, takže se bude předpokládat, že v něm je normální vyndavací disk. Pokud tam máš nějaká nazazálohovaná data, tak v žádném případě nedělej obnovu do továrního nastavení, přijdeš o ně. Místo toho vyndej disk a připoj do stolního pc jako druhý disk (nebo to dej někomu, ať ti z toho vytáhne co se dá ještě zachránit).