Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s avastem- nejede

Zdar, mam tento problem- u avastu mi nejede zadny poskytovatel ( po najeti mysi objevi se 0 poskytovatel(e) celkem, 0 bezi a kdyz dam Zobrazit okno rezidencni ochrany, tak to napise avast!: Modul AAVM detekoval chybu pri praci s RPC. Jak to mam spravit? Dival jsem se do spravi zarizeni a vypadalo to v pohode. CO S TIM ?????
Muze byt vytizen ten RPC ?! Co mam nastavit, aby to jelo?!!

Totéž se mi stalo právě včera, předchozí rada nepomohla. Spustil jsem program (pravým myšítkem na ikonu - spustit avast! antivirus) a zjistil, že byl poškozen soubor VPS. Po novém stažení aktualizace (Menu - Aktualizace - Aktualizace iAVS) a restartu bylo vše v pořádku. Třeba vám to pomůže.

I installed AVG's free antivirus program! It picked up 2 infected files, c:\onoes.exe and c:\progam files\outlook\outlook.exe. It cleaned those files. Then I downloaded Killbox.exe and deleted several files from the C:\Windows\System32 directory using the option Delete on Reboot:
regedit.com
netstat.com
cmd.com
tasklist.c om
tracert.com
taskkill.com
ping.com
bszip.dll
Stáh ni si AVG Antispyware: download a proscanuj si PC