Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto karlovi...

prečo si blokol???? minule som riešil zostavu mojho mladsieho brata no teraz riesim svoju novu zostavu tak to laskavo odblokuj!!!
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)
Zamykám a upozorňujem, že môže nasledovať ban. (los)

• Vzdy jsem chripku prepil, nikdy jsem od svych 20 let prasky do sebe nerval (rocnik 81) a je mi telesne dobre, dzus ma vitaminu jak hrstka..nemam slovo, myslim ze Kiwi, jahoda, nebo dokonce boruvky, ma vic vitaminu C jak citron..

Antibiotika spláchni do hajzlíka. Denně dva gramy céčka, čistá voda (nikoliv přeslazené hnusy - cukr ti spíš ublíží), maximálně slabý čaj. Hodně - prolívej se a chči. Alkoholu s mírou (kalíšek jo, flaška ne). Ležet, potit. Z moci mi dané vyšším jsoucnem ]:) ti zakazuju Paralen - potlačí pouze příznaky a oblbuje imunitní systém.