Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rychlé nabití mobilu?

Dobrý den, včera jsem si koupil nový mobil (Prestigio Multiphone 5550 Duo).
Ještě ten den jsem ho dal na nabíječku (zbývalo 7%). Přes noc jsem ho nabil. Dnes jsem na něm byl celou dobu..fb, skype, ...
Před malou chvílí jsem ho dal na nabíječku, protože opět potřeboval nabít (zbývalo asi 8%) byl tam asi 5 minut a co se nestane...je na něm 100% a vybíjí se stejně pomalu jako předtím..tudíž jakoby byl úplně nabitý, ale mě to příjde divné, že by se za 5minut z 8% dostal na 100%?...
Není něco s baterkou?..
Děkuji

Ja ti na toto odpoviem toto: Prestigio je najvacsia šit znacka aku poznam. Kazdy moj kamarat co mal nieco od tej znacky musel minimalne 1 krat reklamovat nieco. Ci uz mikrofon, bateriu, mrznutie alebo problem s displayom...
Prestigio ani ZADARMO nechcem do hned vyhodim neakemu ciganovy radsej...
To radsej si kupim činske čing-čung ako hento...