Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno hlavní panel v delphix

Ahoj,
řeším takovou banalitu, která mě ale dost zdržuje.
Jak udělat v delphix fullscreen tak, aby se dole nezobrazoval hlavní panel. Nastavil jsem border na none, window na maximized, fullscreen na on (rozl. 800x600x16). Když jsem dal flip na on (options u DXDraw1), panel se sice nezobrazí ale problikává když je kurzor dole. Neví někdo jak ho uplně deaktivovat a zlikvidovat, aby mi tam nepřekážel?
Dík

Asi takto (programově - předpokládám, že rutina je uvedena někde uvnitř main formu):

procedure Form1.SwitchToFullScreen;
begin
	StatusBar.Visible := false;
	Caption		:= '';
	BorderIcons	:= [];
	BorderStyle	:= bsNone;
	WindowState	:= wsMaximized;
end;

Jestli chceš později zrušit Full screen, původní hodnoty je třeba uschovat a pak obnovit.