Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Displej compaq 6720s

Zdravím, mám prosbičku. Na předpotopnim noťasu HP Compaq 6720s mam prasklej dispej a na nový momentálně nemam. Na netu jsem koukal po nějakém nefunčním pc s funkčním lcd a našel sem samostatný display 15,4" TFT WXGA. Chci se zeptat jestli jsou takto označené lcd kompatibilní se všemi výrobci noťasů nebo se musim držet ještě nějakých přesnějších specifikací? Nechci udělat a koupit nějakou hloupost. Díky za odpověď.

Jasně že vim co tam mam za displej ty rožku. Takovej neandrtálec zase nejsem. 15,4" WXGA 1280x800 30pin kenktor. Otázka zněla jestli do toho můžu narvat kdejaký 15,4" lcd s 30pin konekt, nebo to ma ještě nějaký specifika. A je mi jasný že to neni jako kupovat rožky, možná proto tady ze sebe dělam debila, nemyslíš? A noťas je mladý která ho používá především na školu (word) a FB. Proto do něj klidně vrazim pár stovek, ne pár tisíců ;-) Dík za radu bejku.