Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus X551CA -EXTREMNĚ POMALÝ!!

Zdravím. Notebook z názvu vlastním už asi půl roku a už mě to nehorázně štve. Nejenže nejde přeinstalovat na lepší Win7 ale taky je extrémně pomalý i s Win8. Ve správci úloh mi ukazuje že zatížení disku je 100% a když mám štěstí tak 98% ale tak na 2 vteřiny. Prosím pomohl by mi s tím někdo? Nevíte co ho tak brzdí? Děkuju za každou odpověď.

Tech notasu z nazvu bylo nekolik typu, jestli je to ten s Intel Celeron 1007U, tak ano je to levny pomaly notebook, co jsi ocekaval za tech par korun?

Jinak ve spravci zarizeni snad vidis co ti tam pracuje, tak jestli tam bezi neco co nechces, tak to jednoduse odinstaluj nebo odeber z "po spusteni".