Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přeinstalovani windows dopadlo fiaskem

Dobrý den, dneska jsem poprve preinstalovaval svuj ntb Fujitsu 512. Vse probihalo perfektne nezli instalace skoncila nejspis to bylo moji vinou protoze jsem to tam zapomel formatovat. Po instalaci jsem si vsiml ze system windows nezjistil zadnu sitovi hardware predem dekuji za odpovedi jak to mam vyresit a jeste co dalsiho muzu od spatne preinstalace ocekavat dekuji :-) PS:(pisu na mobilu takze diaktrika de stranou)

Nehnevaj sa ale toto podla mna nema vyznam ak clovek nevie co su ovladace tak to si RADSEJ ZAVOLAJ K SEBE NIEKOHO/KAMARATA CO TO OVLADA.
Lebo my kym ti to tu vysvetlyme co a ako tak to uz si mohol mat davno spravene a vyriesene.
Sorry...
Uz to tu par krat bolo ze clovek neovladal ani ZAKLAD PC a nakoniec sme to tu rozoberaly 3 dni a stale nic ale ked si zavolal kamarata tak mu to spravil behom hodiny.
Cize vysvetlovat take banalne veci ako ovladace a ked ani nevies naist tie ovladace tak to ako vazne nema vyznam. prepac