Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mechnika nenačítá obsah CD

Zdravím všechny,

mám notebook Lenovo Thinkpad Edge E531 a včera jsem provedl instalaci Windows 7 Enterprise z flešky, všechno proběhlo hladce. Problém nastal dneska, když jsem potřeboval načíst data z CD, v "Počítači" jen změnilo ikonu a když ji chci otevřít, tak mi vypíše hlášku "Vložte disk do jednotky G:. Zkoušel jsem i jiná CD, ovšem se stejným problémem. Nevím, zda to nesouvisí s tím, že jsem to instaloval z flešky. Nemá někdo s tím zkušenosti, případně by mi mohl poradit, co s tím? Díky...

Volakedy som cital o tom ze taketo veci sa stavaly ked clovek nemal nainstalovane opravy a Service pack na Windows.
Tak skus si nasintalovat aj SP1 a aj zaplaty na Windows/aktualizacie a potom napis ako si dopadol... ;-)
-----
Alebo ak sa ti nechce cakat skus to ze v SPRAVCI ZARIADENI VYMAZ TU DVD MECHANIKU a potom restartuj PC nech ti ju samo najde a nainstaluje ovladac.
Pravym klikni na tu ikonu a zvol "Odinstalovat"