Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem propojeni pc a tv pres hdmi

dobry den,prosim o radu mam novou grafickou kartu radeon r7 260x a nejde mi pres hdmi konektor propojit s televizi lg smart,drivejsi karta nvida geforce9800gt toto umoznovala bez problemu,pouzival jsem to na filmy a podobne,nyni se mi nespoji s televizi nevim cim to je dik za rady pokud se stimto nekdo setkal.

Zvlastni je,ze kdyz zapojim kabel a v nast.grafiky dam detekovat zarizeni tak monitor problikne a zastupci na plose zmizi,ale v tv se nic nenacne,a po odpojeni kabelu se na monitoru nic nezmeni a musim natvrdo restartovat pc..proste se sam neprepne.

Na televizi dam vstup je to nova smart lg takze tam to vypada v poho,ale v ni se nezobrazi tučně.tak ho oznacim a
Misty se na tv zobrazuji barevne cary.ale neni to jakoby poradne propojene,tak si zacinam myslet ze na nove karte v pc je vadny hdmi vystup.