Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr zdroje

Předem se omlouvám, že zakládám téma kterého je všude moc, ale opravdu jsi tímhle nejsem jistý.

Plánuji si pořídit http://graficke-karty.heureka.cz/gigabyte-gv-n75to c-2gi/ a nový zdroj do mé sestavy. U parametrů pro tu grafiku píšou, že je potřeba 400W, momentálně také mám Fortron 400W, ale myslím že ten asi stačit nebude. Chtěl jsem si tedy vypočítat jaký zdroj budu potřebovat, ale všechny stránky mi vyhodily blbost - 350W...

V PC mám: I5-4670K, Crucial 8GB DDR3 1600MHz, SB 1TB, 7200rpm, Asus Z87M-PLUS, poměrně dost USB zařízení a samozřejmě CD-ROM. Jaký by tedy na to byl prosím potřebný zdroj (včetně nové grafiky)?

A co říkáte na výběr grafiky?

Děkuji za jakoukoliv odpověď.

Značku a typové značení jste dosud nedokázal sdělit, ale snad hasiči jsou blízko.
Poznámka: I já se teď nachytal! POZOR, otravný Troll ze "zive", kde minimálně od začátku tohoto roku "nasekal" neuvěřitelný počet vláken o různých sestavách, pochopitelně každý komponent nejlépe zvlášť!
Doporučuji nadále nekrmit a být bdělý a ostražitý jak radil Felix Edmundovič!