Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smartphone do 6000kč

Ahojte, chtěl bych si pořídit Smartphone, ale nemůžu si vybrat.
Chtěl bych něco, co se nevybije za hodinu, když s ním budu brouzdat po netu, jak přes wifi, tak přes mobilní net.
Taky by měl mít nějaký výkon na hraní her. Na mém současném mobilu se hry sekají a mobil po čase blbne, když tam mám moc dat.
Preferuji Android.
Díky

U T-Mobile mas automaticky na datech jakoukoli sit, ktera je k dispozici a protoze LTE ma nejsirsi pokryti, tak muzes datovat i tam, kde bys jinak nemohl, neni dostupna UMTS. Jinak ale teda LTE pomerne drsne spotrebovava baterku. Jak uz je ted temer vsude okolo Prahy LTE, tak koukam, ze mi mobil nejak zere, zkomal jsem proc a duvod jsem objevil - LTE, kdyz to vypnu, tak mam cca. 3/5 spotrebu nez kdyz je to zapnuty.

Jednoznacne pise, ze to chce na hry a ty mu radis low-end procesor srovnatelny (o malinko horsi) nez je Qualcomm Snapdragon 400, coz v zadnem pripade herni procesor neni. A mimochodem do 6.000,- se daji poridit pomerne slusne founy s tim Snapdragone 400, takze proc brat cinskej Mediatek. Nicmene nema cenu radit konkretni modely, kdyz to chce na ty hry.