Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit PC

Dobry den, mam problem se spustenim ntb. Zpusobil jsem to tim, ze jsem v konfiguraci systemu podle nejakeho "super" navodu,ktery mel urychlit spusteni pocitace odklikl,aby se pri spusteni pouzivali obe jadra a maximalni pamet. Od ty doby, kdyz zapnu pc, vyskoci mi tam modra obrazovka a po chvili se pc restartuje a porad dokola...Nepomuze ani obnoveni do bodu pred tou zmenou. Nejde ani nouzovy rezim, opet tam skoci blue screen. Nekde jsem vycetl, ze mam v prikazovem radku zadat bcdedit /deletevalue, ale ani to nepomuze.. nebo bcdedit /set numproc 1... akci to provede, ale kdyz dam znovu bcdedit, tak tam jsou nastaveny porad ty procesory 2. Uz si nevim rady. Nemohl by nekdo poradit prosim? Mam Windows 7, dvoujadrovy procesor, pamet 4 GB.

nejde, to tam zase hodi tu modrou obrazovku, ale jde to kdyz dam opravu systemu,tak to se do prikazovyho radku dostanu...ale na nejaky prikazy typu bcdedit /deletevalue to pise, ze prikaz delete je neplatny... pomuzes co bych teda mel zkusit? ja uz to pomalu vzdavam a cekam reinstal (