Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung N9005 Galaxy Note 3 se zasekáva

Dobrý den koupil jsem si Samsung galaxy Note 3 ale telefon se mi škube, kamarád si koupil uplně ten samej telefon a jede mu to krásně na maximál všechno plynule hry mu jedou krásně i ty nejnáročnější, ale já ten telefon mám nějakej zasekanej, na antutu mi číslo ukázalo na 42950 což je prý v pořádku tak co mám tedy udělat? díky jsem fakt zoufalej android mám 4.2.2

Kdyz restartujes (volume down nebo podrzeni zap.tlacitka), nabehne to zase jen do download modu? Vypni telefon, vyndej baterku, zandej, drz vol+ a home a pak zapni telefon. Tlacitka porad drz. Az se ti objevi logo note 3 tak tlacitka pust. Mel by nabehnout recovery. V nem dej Factory reset a wipe. Pokud se sem nedostanes, budes muset android preflashovat v Odinu, nejlepe oficialni verzi.