Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padá mi PC

Zdroj Fortron FSP600-50ARN 600W
Procesor Intel Core i5 4690 @ 3.50GHz Haswell
Grafárna ASUS VW192S˙˙ (1440x900@60Hz)
2047MB NVIDIA GeForce GTX 750 Ti (ASUStek Computer Inc)
ram : 8.00GB Single-Channel DDR3 @ 799MHz
Mother Board : ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-A (SOCKET 1150)
HDD: 232GB Western Digital WDC WD2500JS-22NCB1 ATA Device (SATA)

Problém : Sám od sebe se mi vypne kompl, nedávno mi někdo vrtal s regulátorem otáček, jakmile to udělal, pc spadl, dal sem tedy regulátor otáček na max a pc jel, ale občas se sám od sebe vypne, chlazení se zdá být v pohodě, ale pokaždé když se vypne, zdroj podivně bzučí a když vyndám tu zástrčku tak problikne (tu co vede ze zdroje), potřebuju radu, omlouvám se za gramatiku :)

Čéče, já sám nevim, něják mi s tím vrtal kámoš(nešťastnou náhodou), původně sem myslel,že snížil otáčky a pc se přehřívá a vyhazuje mi ho pojistka, ale dneska sem ho zapnul a hned spadl a zdroj bzučel, potom spadl ještě jednou, ale přes včerejší noc nespadl ani jednou... jen chci vědět jestli někdo neví co s tím , abych věděl jestli se nejedná jen o nějákou banalitu která se dá opravit jen pootočením tím regulátorem