Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Baterie" pro Desknote

Zdravím

nevíte jak bych mohl napájet desknote - stolní pc s tvary notebooku na cestách? Existuje třeba nějaká krabička která by fungovala jako exeterní baterie?

Děkuji

A aky ma ten tvoj desknote moznosti napajania? Len 230V? Ak len 230V tak jedine nejaky 12V akumulator a menic na 230V, ale za prve s tymi menicmi maju niektore impulzne zdroje problem (ale asi len zriedkavo, malo by to nejako fungovat), a za druhe mohol si aspon napisat co to mas zac nech sa da posudit spotreba, desktopy nie su optimalizovane pre spotrebu takze predpokladam ze nemas chut so sebou tahat 10kilogramovu bateriu :-)
Ak chces prenosny PC pouzitelny na cestach tak si kup notebook.

P.S. resp. napis co presne mas, a co presne chces (napajanie kde, ako dlho atd.), na tak polozenu otazku sa neda odpovedat.