Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Smarthpone na internet

Ahoj, chci si kupovat nový telefon. No telefon bych využíval jen na internet + sledování videii na youtube, hry nehraji. Lte nepotřebuju ani bych ho nevyužil Nfc taky nepotřebuju, Chtěl bych do telefonu investovat max 5,000,- Jak řikám bude sloužit na sledování videii + brouzdání napo internetu.
Do oka mi padli:
https://www.alza.cz/lg-l-bello-d331-gold-d2192744. htm
http://mobilni-telefony.heureka.cz/huawei-ascend-p 7-mini/specifikace/#section
No nebráním se tomu, aby mi zdější odborníci také poradily který telefon by byl kvalitnější a lepší (nebráním se jiným značkám)
Díky moc brzy ahoj :)

Měl jsem Samsung, nyní mám LG2 mini a k Samsungu bych se zpět nevrátil.
Když jsme vybírali nové firemní telefony, tak z toho vyšlo LG vzhledem k poměru výbava+výkon vs cena.
Po nastavení je to první smartphone, který mi při běžném provozu vydrží 4 dny bez nabíjení.

Co se týká LTE, telerfon bez LTE bych nekupoval. LTE má už teď lepší pokrytí než G3 a bude se to ještě zlepšovat. Telefon, který má LTE má i G3, takže by sis zbytečně uzavíral cestu.

Myslíš ? No jak jsem psal výše mám v hledáčku P7 mini (má lte) dále lenovo A6000) Nevím zda má LTE to jsem se nedočetl.. No že bych radši měl vzít mobil s LTE ? No když už tak bych se opět vracel tedy k lg g2 mini.. A kdyby mělo lenovo LTE tak mám vybráno.

Nerozumim tomu, chces to na internet a nechces LTE? Takze nebudes pouzivat datove mobilni site? Internet teda akorat pres wifi?

V tom pripade je vybornej Samsung Galaxy S3 Neo, ale ja bych si ho kvuli chybejicimu LTE nekoupil.

Jinak levnej foun s LTE je Lenovo A6000.

Neviem ako to je na Slovensku ale v Anglicku mam 3G SIMku s (15Mb/s) a youtube 1080p mi nacitava dokonale, ziadne cakanie.

Pokial je na Slovensku 3G siet velmi pomala tak chapem preco mu nukas LTE ale telefon ktory si on vyberie bude mat ledva 720p a to by aj 3G s rychlostou 6Mb/s malo zvladnut.

U nas v CR a na Slovensku bych si tipl, ze to bude podobne, je UMTS sit (3G) hlavne ve velkych mestech, ale jsou oblasti bez pokryti nebo s mizernym pokrytim, naproti tomu LTE zacali operatori budovat mimo mesta a az posleze dostali zelenou i do mest, takze pokryti je sirsi. Navic uz take inzerovali, ze do 3G nebudou strkat dalsi penize a kdyz se nejaky vysilac rozbije, tak pokud se nebude jednat o hodne exponovanou lokalitu, uz to opravovat nebudou, kdyz tam je LTE, takze se pokryti bude snizovat. Proto je vyhodne mit na mobilni data smartphone s LTE.

Přesně tak, nebudu využívat datové mobilní sítě. Budu pouze připojen na internet přez wifi. . No velice děkuji zatím do vypadá buď na LG belo a nebo lg g2 mini. No lg jsem nikdy neměl je to kvalitní značka co myslíte ? děkuji

LG L Bello urcite ne, to je naprosty lowend maximalne pro telefonovani a sms. LG G2 mini je slusny foun a s LTE, ale pokud to opravdu nebudes vyuzivat, tak bych se hodne rozhodoval, jestli neporidit Samsung Galaxy S3 Neo, nicmene ja myslim, ze LTE bude casem chtit kazdy a mas aspon telefon dobre vyuzitelny do budoucna.

Nechces davat za smartphone zrovna moc penez, takze v podstate shanis nejaky lowend, no trochu problem je jen 1GB RAM pameti, takze to bude chtit trochu poladit, pokud do toho nainstalujes vic aplikaci. Ten Huawei G6 neni vyjimka a taky ma jen 1GB. Kazdopadne kdybych mel z techto levnych smartphonu vybirat, tak bych zvazoval to LG G2 mini a Lenovo A6000. nemyslim si, ze najdes jeste neco jineho.

Mě práve zapadl do očka ten lg g2 mini.. No ovšem když ho srovnávám s huawei ascend P7 mini taky není k zahození.. huawei se mi osobě líbí velmi vzhledem.. Pak jsem koukal našel jsem velkou krá*u huawei honor 3C 5 palcovej 2 gb ram cenovka lechce přesahuje 4 000 korun..

Není zase tak špatný, ale výrobce na něj z vysoka kašle.. Sliboval Android 4.4 na začátek ledna, bude duben a stále nic. Takhle je to prehistorická cihla, na které už pomalu nejsou novější aplikace.. S tvou cenou se podívej po Lenovo A6000 ;)

Vyrobce z vysoka kasle na vsechny sve smartphony co vyrabi. Ma to Android 4.2, ten je sice starej, ale da se s nim zit. Dobra zprava je, ze je v tom procesor od Mediateku a nikoliv nejaky smejd z kulhawei vyroby a tudiz by teoreticky mohli existovat customROM s novejsim Androidem, coz si zjisti jiste sam pres Google.

Já sám ten honor zvažoval, ale díky starému androidu bych k němu nepřipojil hodinky. Před čtrnácti dny mi došla trpělivost a šel jsem do Lenovo P70 a udělal jsem dobře, dokonc by měl dostat i 5.0.

Může si to upgradovat sám, ale přijde o záruku,což předpokládám že nechce :)

Tak je to pádlo, v kapse se to moc nosit nedá. Do ruky mě padne dobře, ale každý má jiné ruce.. Ale na to jak je velký je lehoučký. Kámoš má nějaké Lenovo podobných rozměrů a to je asi dvakrát těžší :-D Na druhou stranu tady hodně šetřili na materiálu, s tím počítej. Plasty už trochu vržou po tom měsíci.. Mě to třeba nevadí a počítám i s tím, že jednou přijde čas, kdy budu muset zadní kryt napevno přilepit k telefonu :-D Ale za ty prachy.. HW to má za tu cenu nadprůměrný.