Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Optimální teplota grafiky

Zdravím,chci se jen zeptat , můj PC : W8,GTX 760 2 GB,8 GB RAM,Intel Core I5 4440 . Při zátěži (při hraní) má grafika až 75 stupňů. Chci se zeptat,u své starší jsem míval max okolo 60 , nepřehřívá se , je tahle teplota u téhle grafiky normální ? Díky

Teplota nV 760/170 TDP je do 80°C v zátěž.testech zcela normální a to u referenčních s řízením ot/automaticky.
Neuvedl jsi co máš za typ/výrobce, dále to závisí jak je řešená výměna luftu v krabici, takže taková nV 760 MSI se ve hrách pohybuje do 70°C.
(samo sebou u g.karet platí čím měně tím lepe)

Jinak ti Ježek nabídl ARCTIC Accelero s tím se nedostaneš nad 60°C, ovšem výměnou přijdeš o záruku.