Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký herní Notebook zvolit

Ahoj lidičky, chtěl bych nějakého zkušeného člověka co se pohybuje mezi notebook poprosit o radu.
Plánuji koupi herního notebooku , je mi jasný že tu přistane několik chytrejch komentů kup si stolní PC , taky bych si ho koupil radši ale 90% času trávim mimo ČR, takže stolní mi nepřijde jako super nápad pořád ho tahat sebou.

Na alza.cz jsem si vyhlédl pár notebooků které nevypadají špatně jen bych potřeboval poradit který zvolit a proč.
Jedná se o tyto notebooky

MSI GT72 2QE-885CZ Dominator Pro
https://www.alza.cz/msi-gt72-2qe-885cz-dominator-p ro-d2296724.htm

MSI GT72 2QE-095CZ Dominator Pro
https://www.alza.cz/msi-gt72-2qe-095cz-dominator-p ro-d2217087.htm

ASUS ROG G751JY-T7179H
https://www.alza.cz/asus-rog-g751jy-t7179h-d241161 4.htm

Cenu si představuji DO 70 000 ,- Kč , případně budu rád za vaše doporučení herního notebooku. Chci aby na něm šlapaly SOUČASNÝ hry na FHD se solidníma FPS a potřeboval bych aby to zmáklo úpravy herních videí.

Předem děkuji za doporučení či vysvětlení který proč nevolit. Na velikosti HDD mi moc nezáleží mám externí 3 TB Seagate.
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Sestavu přece nechceš. (karel)

asus rog je znám svým masívnim výkonom a kvalitným spracovaním, už som v rukách držal niekolko asus rogov.
S msi mám skušenosti že celkovo sú vykonné a tiež dobre, avšak ich základné dosky sú "blbo" riešené, a ak sa ti raz opraví, základnú dosku nieje opraviť, okrem toho skoro každej prohráč hovorí "herný notebook? Jedine asus rog alebo alienware"

ps asus rog má naviše VGA grafický výstup na další monitor (s VGA vstupom), má vätšie pevné disky a lepší displej (neodráža sa ti od matného svetlo) ale zas MSI má 8 GB grafickej pamäte nie 4 ako asus rog, a msi má lepšie kameri, a o 2 usb porty viac

U tohoto bych se zastavil na minutku 4 gb vs 8 gb grafiky .. jak moc to poznám když jinak jsou ty grfický karty shodný pokud se nepletu. Co jsem se tak dočetl tak oba mají 1 536× stream procesů, takže by mne zajímal převážně rozdíl 4 vs 8 GB paměti

ano ten displey hraje určitě v prostěch , co se týká SSD 512 GB je krása , ale myslím že 256 Gb také bohatě stači na to tam nainstalovat co potřebuješ pokud nejsi extrémní nadšenec a nemusíš mít všechny hry co Steam , Origin apod nabízí :-) Spíše by mne zajímal rozdíl mezi GK 4 vs 8 GB