Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který procesor je lepší?

Čau lidi, chtěl bych se zeptat který procesor z řadi intel core i5 je na hry dostačujicí. Vím že nelepší poměr výkonu s cenou má Intel Core i5-4460 , ale nevim jestli si mám připlatit na lepší (Intel Core i5-4690). Jen by mě zajímalo jestli ve hrách poznám ty rozdíly frekvence. díky

Můžu se ještě zeptat co je na r9 285 tak dobrýho, že jí tady všichni doporučujou? Já si asi radši připlatim na GTX 960 , která taky podporuje DirectX 12, je tišší, podobně výkonná, nemá takovou spotřebu a ma lepší chlazení. Jen bych chtěl slyšet proč bych si jí měl radši koupit než tu nvidii.