Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kamarádovi nejde pc

Ahoj, dnes ráno mi řekl kamarád, že včera chtěl pustit hru robocraft no a že mu nešla a dočetl se že potřebuje avast že jiný antviry to nepustí (nějak tak) no tak stáhl avasta nainstaloval (stahoval z officiálních stránek) no nainstalovat avasta a pc se mu najednou vypl. Když ho zapne tak to najede na 10 sekund na plochu a vypne se to, prej se větráčky roztočí. No pc má starej asi 5-6 let. Dělá to stejné v nouzovém režimu,takže mi přijde blbost, že by tam byl vir, no napadlo mě že by mohl být v háji zdroj co myslíte ?
Os má: XP Service pack 3
bohůžel značku komponentů na to jsem se nezeptal..

Na jeho mieste ak tam mal 5-6 rokov Windows a nepreinstaloval ho ani raz tak tam bude mat urcite bordel vtom.
Takze este raz = na mojom mieste by som mu radil vybrat Disk pozalohovat si na inom PC veci a komplet sformatovat nanovo nahodit Windows, ovladace a programy...
-----
Co sa tyka Avastu tak pravdepodobne to posral nim lebo ak mal predtym tam uz neaky antivirus a teraz naisntaloval dalsi tak sa tie 2 Antivirusy biju a kedze ma slaby PC tak sa mu ani nspusti. No jednoducho to posral a ten co mu radil aby si to nainstaloval ten Avast tak nech mu pekne podakuje za profesionalnu radu :-D