Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno modrá obrazovka

Dobrý den,
občas, když jsem pohl s monitorem zmodral obraz nebo se monitor vypnul. Vždy stačilo zahýbat s kabely připojenými z druhé strany. Teď jsem však pohl, obraz zmodral a mně se stále nedaří ho uvést do původního stavu. Oba kabely jsem vypojil, profouknul a zapojil zpět a obraz je stále modrý. Jiné kabely na vyzkoušení nemám. Je chyba v kabelu nebo monitoru? Nějaké rady?

Rozhodl jsem se to ještě jednou profoukat. Foukal jsem opravdu zběsile a teď obraz nefunguje vůbec, jen černá obrazovka. Monitor ale není vypnutý, svítí modrá kontrolka a spíš to vypadá, jako byste přes celou plochu roztáhli černý obrázek, zkrátka to svítí.