Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s WD Elements 10B8 (USB) - počítač přehraje zvuk, nainstalují se drivery, ale disk není vidě

Dobrý den,

mám problém se svým jen 4 měsíce starým 1TB ext. HDD a to ted, že ho zapojím do USB konektoru (jakéhokoli PC). Počítač přehraje klasický connection zvuk, nainstaluje drivery - > ovládací panely -> tiskárny a jiná zařízení ext HDD bez problémů vidím. Ale nezobrazí se v počítači. Zkoušel jsem i od WD program Data lifeguard diagnosis ze kterého přidávám foto toho co jsem byl schopen vyzjistit.

Děkuji za jakoukoli radu!

odmazán příliš sebepráskačský obrázek (touchwood)

ok. počkám, až se naučíš sejmout obrázek se všemi disky.

preventivně jedna blbá zpráva: jak název napovídá, wd elements je low-cost bez samostatného interního převodníku usb/sata.
pokud je to tento typ: "111 x 15 x 82 mm (d x v x š)", je na vyhození. ověříš v druhém pc.
korektně odpojovat disk se musíš naučit sám.

:))
ani mi o data nejde, nějaký filmy vem čert, spíš mam problém s diskem jako takovým.. pravděpodobně odešel USB můstek.. protože to ukazuje na uplně stejný problém jako tu měl tento předchůdce.. disk se pod: tento počítač - nezobrazí ... vidím ho ve správci zařízení --- vidím ho ve správě počítače --> správa disků (jako neznámí a neinicializovaný) inicializace jede...

Děkuji za reakci!!