Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem opravdu nevysvětlitelné, když jsem na internetu, tak slyším zvuky

Prostě nevím jak je to možné, ale když jsem na internetu, tak slyším zvuky z nějaké webky, či telefonu, ale přitom žádnou webku puštěnou nemám...prostě ty zvuky přicházejí "odnikud" Jsem z toho docela jelen, nestalo se vám to někdy?

Já vím jaký dát předmět. :-) Původně opravdu nevysvětlitelné, a nevím jaký mám dát předmět (LaKr) (Kráťa)

mám obyč. ---Genius SP-Q06S

No je zajímavý, že net mám už asi půl roku, ale začalo mi to dělat od včerejška, jen občas, ne pořád...není to ale rádio, prostě slyším mluvení lidí někde v obýváku...

Máte na mysli to, když mám zaplé Bluetooth soleil, a někdo kdo volá při zapnutém blueetooth, že by se ty zvuky přenášeli do repráků? Já jen, že tu je jedna, která má neustále zaplý BT, a dokonce mám její tel. spárován s PC...no ale vlastně možné to je, ptž bluetooth mám v USB strčen od včerejška po delší době, a od včerejška to začalo...:-|

Poslouchej ty hlasy pořádně. Také jsem slyšel před chvílí hlas, říkal: "Je mi tady v lednici smutno, s minerálkama je otrava, jogurty žvaní pořád něco o kulturách a kouskách ovoce, sýr zarytě mlčí, salám rovněž, je uzený. Tak mne vyndej, otevři, já Ti krásně zasyčím, uvidíš moji zlatavou barvu až mne naleješ do sklenice, krásnou bílou pěnu... Tak pojď, čekám zde jen a jen na Tebe. Tvé PIVO." Tomu zkrátka nelze odolat.:beer: