Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako zistit verziu win z havarovaneho hdd

Ahoj,
na ntb je zochuchany licencny stitok, vidno len lic.cislo ale uz nie aka verzia tam bola. Skusil som dat w7 home ale hlasi mi - Kod product key nezodpoveda aktualnej jednotke SKU systemu windows.

Mam havarovany hdd z toho ntb a mozem ho pripojit do ineho stroja ako pomocny. Je mozne z neho jednoducho zistit povodnu verziu win?

V adresáři \Windows dej hledat *.xml soubory. Bude tam existovat xml soubor podle nainstalované verze např Ultimate.xml
Další možnost kromě zkoušení naslepo je sehnat dvd se všemi verzemi a podle zadaného klíč se vybere instalace.
Nejspíš to bude Proffesional.