Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Externi disk se nechce rozbehnout na WIN 8.1

Ahoj, muze mi nekdo poradit - mam Dell Inspiron 7537 15"FHD i7/16/1TB/GT750/W8.1 a nechce se mi na nem rozjet externi disk western digital my passport 2.5. Zacne se instalovat, ale instalace se nedokonci. Na vsech ostatnich PC mi bez problemu jede. Ovladace pro USB mam nainstalovany.

Diky!

Diky za radu. Nejsem si jisty ale jak by "y" koncovka mela resit problem? Mam jeste externak my book s usb 3 a problem neni zadny. Jeste bych dodal takovou vec -- OS je preinstalovan na AJ verzi, neb v puvodni CZ verzi nic nechodilo (teda tento externi disk spustit sel), system ale stale padal, sekal se, programy, ktere pouzivam, slapaly velmi pomalu... Dal jsem tam win 7, ale pak jsem zjistil, ze notebuk je dizajnovan jen na win 8 a vyse (vetsina driveru nefungovala). Dal jsem tam tedy zpet win 8.1 ale AJ verzi a vse chodi jak ma az na ten externi disk :)