Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava

Dobrý den, chtěl bych vás požádat o návrh sestavy

Požadavky
1. FINANČNÍ LIMIT - 22-23 tisíc

2. PŘEVÁŽNÉ VYUŽITÍ SESTAVY - herní

3. OPERAČNÍ SYSTÉM - vlastní

4. SESTAVÍTE SI PC SAMI? sestavím sám

5. MONITOR - bez žádného příslušentví, jen bednu. Bez SSD karty (plánuju dokoupit později).

A preferuju intel, než amd.

Aha tak to jsem nevěděl. Můžu se jenom zeptat, četl jsem že nejlepší poměr výkonu s cenou má r9 280, kterou jsem měl taky vybranou, ale nepodporuje directx 12. Jen by mě zajímalo za jak dlouho tu directx 12 využiju?