Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo vibe z2

Ahoj pratele.
pri mem nekonecnem vybirani telefonu jsem dnes narazil na lenovo vibe z2 a doslova me uchvatil.
ma krasny design skvely fotak, displej a 2gb ram. Jen si nejsem jisty tim procesorem, o tom processoru jsem nikdy neslysel takze nevim jaky od nej cekat vykon. Jsem naruzivy hrac takze bych si i na telefonu rad zahral, taktez bych na takto velkem display sledoval filmy a serfoval po internetu.
Co vy na nej, jedna se o dobry telefon bude vse v pohode, pojede plynule a vyplati se za 9000,- ?
dekuji vsem.

A nepletes si Lenovo Vibe Z2 a Lenovo Vibe Z2 Pro?

Protoze Z2 ma procesor Qualcomm Snapdragon 410. Z2 Pro ma Qualcomm Snapdragon 801, coz je uplne o necem jinym. Snapdragony 4xx nejsou rozhodne herni procesory.

Nechci zakladat nove tema takze pokracuji : tou g3 jste mi nahodil brouka do hlavy, ten telefon vypada skvostne, a stravil jsem spoustu casu ctenim a sledovanim recenzi. A docela casto se zde zminuje ze ztraci vykon kvuli qhd displeji. A docetl jsem se ze i lg g2 ma vetsi herni vykon, co vy na to mel bych jit do g3 ci g2 ?

Jak se to vezme. ten QHD displej je kvalitnější, rozhodně má lepší podání barev. A ten výkon? Dostačuje :) Když teď vyměním telefon za nějaký s nižším rozlišením, je mi z toho špatně, štípou mě oči. QHD je fajn, rychle si na to zvykneš ;)