Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesnice - nechápu!

Zdravím ve spolek :-)

Chtěl bych si vybrat novou klávesnici. Nepřekonatelným problémem je pro mě ovšem to, že ať už ji hledám u Alzy či CZC, absolutně se mi nedaří najít to, co potřebuji.

Jde mi o to, že u těch zaškrtávaných parametrů, které vyžaduji, tak je USPOŘÁDÁNÍ (LAYOUT), neboli LOKALIZACE. Samozřejmě zaškrtávám "CZ", protože mi jde PŘEDEVŠÍM o to, aby nad písmeny (u těch čísel nahoře) BYLA ta proklatá písmenka :-D Mám na mysli "ěščřžýáíé"..

A ačkoliv VŽDY zaškrtnu tu hlavní podmínku, aby klávesnice BYLA "CZ", protože chci vybírat POUZE z těchto, stejně mi tam neustále vyjíždí i ty, která tam ty písmena prostě nemají.

A je to docela problém, protože ač bych si přál klávesnici herní, i toto je pro mě nemálo důležité kritérium. Mohl by mi prosím někdo říct, co dělám špatně? Popřípadě jak docílit toho, aby se mi v nabídce zobrazili pouze opravdu ty, které tam ty písmena mají?

Předem děkuji za odpovědi :-)

Pokud ma klavesnice v popisku CZ, tak je to CZ. Kdyby ne, tak to eshopu posles zpatky.

Nebo nakupuj ve velkem obchode jako je CZC, kde jsem postupne vzal 4 klavesnice nez jsem nasel tu pravou, s vracenim v neposkozenem obalu nebyl problem.