Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fedora - jak na ikony na ploše

Poradíte jak na to.
Mam nainstalovaný gnome-shell-theme.
Na ploše ikony home a koš.
Jak však přidat další na netu nikde nepišou.

Vytvořil jsem souubor třeba FreeRapid.desktop

do něj
[Desktop Entry]
Name=FreeRapid
Icon=/home/ja/FreeRapid/frd.ico
Exec=/home/ja/FreeRapid/frd.sh
Type=Application
StartupNotify=true

a strčil do adresáře plocha.
Efunguje to:.(

Vidim na ploše soubor FreeRapid.desktop
Co je špatně?

1. Nainstaluj gnome-tweak-tool
2. Spusť to (v nabídce je jako "Vylaďovací nástroj").
3. Vyber Plocha, zapni "Ikony na ploše".
4. Na plochu potřebnou ikonu nakopíruj přetažením z /usr/share/application (tam by měly být všechny nainstalované aplikace vidět).
5. Enjoy.
6. Nicméně po čase pravděpodobně zjistíš, že ikony na ploše již nejsou v GNOME 3 příliš praktické. Používám KDE a též na ploše nemám žádné ikony.

PS: Vyzkošej Cairo-dock (repozitář rpm-fusion-free), je to spouštěcí a přepínací dok jako u Apple s miliónem možností nastavení xichtu.

Rce: tim přetažením to funguje, dik
Mam ale program, který jsem si stah přes wget a jen rozbalil tar xvf iVMS4200-Linux.tar.gz
Když se proklikam do složky a kliknu na soubor, tak se spustí.
Když ho chci spustit přes terminal tak to nejde.

error while loading shared libraries: libhcnetsdk.so: cannot open shared object file: No such file or directory