Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při startu PC

Dobrý den,
Můj problém je takový- dostal sem za úkol přesunout PC z firmy k dědovi tak aby byl použití schopný. Při prvním spuštění na mě ještě v blackscreenu vyskočila hláška že není dostupný disk A: a že pro restart stiskněte ctrl alt delete- po provedení se pc restartuje a vyskočí jestli chci opravit k datu s funkčním stavem, a nebo sputit normáním způsobem. když sem dal opravit... nic nepomohlo. spustit normáním způsobem jde. Zkusil sem sformátovat disk a nainstaloval sem nová okna7. Bez efektu. Nesetkal se někdo z vás s takovým to problémem?

Děkuji za případné rady.

Ty pises ako MADAR ze ti neni rozumiet.
Tak teda co mas za problem stym PC ?! Lebo si pisal ze skusal si sformatovat disk a nainstaloval si nove okna7. <---? Tak najprv napises ze si SKUSAL sformatovat a potom napises ze si nainstaloval nova okna7 !? Tak teraz co ?!
Pis tak aby ti rozumely aj druhy a nie len ty sam...

A disk read error occurred... není disk A: :-)
Je to Chyba při čtení disku.
V jiném PC systém z toho disku nespustíš už vůbec.Spíš ho tam připoj jako vedlejší a podívej se,jestli na něm vůbec něco je nainstalováno a pak ho zkus otestovat testem od jeho výrobce.