Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde připojit wifi router

Zdravím, potřeboval bych poradit, proč mi nejde připojit wifi router. Mám přes krabičku rozdělenej internet na 2 kabely, který jdou do 2 PC. Když připojím wifinu k jednomu nebo druhýmu PC, píše to, že připojení není k dispozici a když napíšu do prohlížeče IP co mám na wifi(192.168.1.1), tak se nic nezobrazí. Kabely k wifi mam připojený dobře, v čem je problém?

Pravdepodobne asi nevies svoju IP ked sa nevies dostat do nastavenia routru.
Takze ak sa pripajas na internet/Router kablom a nevies svoju IP adresu na ten router(krabicku) tak stlas START/Spusti/cmd a do neho napis "ipconfig /all" a hladaj nazov DEFAULT GATEWAY a tam pri tom mas napisanu adresu do routru.