Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stránkovací soubor - Win7 64x

Windows 7 Ultimate 64x

Radeon HD 5770
MSI Zilent p7n
Core 2 Quad 2.8 Ghz
6 GB DDR2 Kingston
Enermax Liberty DXX 500W
500 GB HDD 5400 RPM

Zdravím, jsem laik a chtěl bych se zeptat, občas se mi stane, že využívám pamět na 90 procent a to jen u blbé hry nebo nečeho podobného..
Má na to nějak vliv stránkovací soubor ? Je u něho nastaveno 6143 ze 6143 MB, je to správně ? Díky

pravdu díš. mi nedošlo, že tazatel nemyslí využití paměti aplikací, ale dívá se na jedno celkové windowsácké hausnumero a věří tomu.

Ten stránkovací soubor je také OK.

tu jsem lehce proti: nesnáším, když si windows libolně vynásobí ram na pomalý swap, nedejbill když ho ještě mění za běhu.
kromě těch, co si legálně zakoupili photoshop, pevných 512mb musí stačit každému.